Bergen Praktdueforening – BPDF

Hjemmeside – Praktduen.no

Facebook

Klubbutstilling 2022


Medlemmene i Bergen Praktdueforening vet hvordan man skal kose seg på medlemsmøter.

StyreFormann: Arne Melheim 92 41 29 59
Kasserer: Rolf Henning Hegland 90 85 75 05
Styremedl: Johny Larsen
Styremedl: Roger Birkeland

Valg/rev.Valgkomite: Ronald Drotningsvik
Valgkomite: Kjell Bognøy
Revisor: Kjell Bognøy
MedlemTelefonEmailOppdrett/rase(r)
1.Alo, Serbest
Elvavegen 19
5918 Frekhaug
41 11 14 15srbest.alo@gmail.comKineser
Sisaker Roller
2.Arzumov, Hamidjan
Stallane 17
5914 ISDALSTØ
95 49 08 05arzumov@yahoo.no
3.Birkeland, Roger
Espedalen 9
5258 BLOMSTERDALEN
90 50 11 46ba-lo-ha@live.noGml.orientalsk Mefikk
Limrick Tumler
Indianer
4.Bognøy, Kjell-Ove
Kollåslia 10
5116 ULSET
98 48 76 12kbognoy@hotmail.comKineser
Italiensk mefikk
Tysk Modeneser
Bergens Tomler
5.Dahl, Jens
Galtnesvegen 51
5918 FREKHAUG
91 19 28 33jensdahl@hotmail.noKineser
Brevduer
Amsterdamer
Eng. Modena
6.Drotningsvik, Ronald
N. Drotningsvik 26
5179 GODVIK
91 71 31 92rdrotnin@online.noTysk Modeneser
Bergens Tomler
7.Ekren, Georg
Tvetavegen 15
5357 FJELL
93 215 557gmekren@gmail.comSisaker Roller
8.Hegland, Rolf Henning
Hodnedalsvegen 78
5915 HJELMÅS
90 85 75 05rolf@hegland.infoKineser
Sisaker Roller
9.Helgesen, Øystein
Sandbrekkeveien 61
5221 NESTTUN
95 80 70 87ohelg@online.no
10.Hauge, Morten
Kverneviksstemma 31
5114 Tertnes
94 31 90 75mohauge2@gmail.comGml Dansk Tumler
Dunek Høytflyvere
11.Kalo, Ramadan Hasam Kasem
Ådlandsveien 313
5919 Frekhaug
94 07 45 58ramadan.kalo@gmail.com
12.Knutsen, Alf B.
Skagevn 182
5239 RÅDAL
90 56 61 39alfknutsen46@gmail.comKomorner
Sachsisk Skjoldue
Brevduer
13.Larsen, Johny
N. Drotningsvik 2
5179 GODVIK
92 15 01 11johny.mannen@gmail.comTysk Modeneser
Bergens Tomler
14.Melheim, Arne
Gjerdehaugene 22
5174 MATHOPEN
92 41 29 59amelhe@online.noNorsk Tomler
Brunner
15.Mørner, Jim
Båtbyggjervegen 15
5420 RUBBESTADNESET
90 73 68 68jim.morner@outlook.comBergens Tomler
Brevduer
16.Muhammad, Hairulla Ali
Austevågen 13
5354 STRAUME
45 88 53 08hairulla70@mail.ruTyrkiske Takla
Bakinske duer
17.Nielsen, Per
Linhaugen 12
5357 FJELL
90 99 16 34per.gunnar.97@gmail.com
18.Olsen, Bjørn
Sunby Hvorupsv. 75
5178 LODDEFJORD
95 96 56 37bjoernolsen2@hotmail.comModena
19.Opdahl, Thor
Kloppedalsveien 57
5221 NESTTUN
48 25 56 22thorarmand@gmail.comAmsterdamer
Gml. Hollandsk Mefikk
Vorburger
20.Scholz, Paul
Rosslandsvegen 1074
5918 FREKHAUG
92 05 81 99paul@scholz.noGml.orientalsk Mefikk
Brevduer
21.Dennis Støen
Skogsvågsvegen 22
5382 Skogsvåg
41 39 58 28Dennis_stoen@hotmail.comBergens Tomler
22.Sætre, Steinar
Botnafjellsvegen 49
5353 STRAUME
93 41 82 641900stsaetre@gmail.com

Aktiviteter:

HU 2021 AARF i samarbeid med HRF og BPDF

HU 2016 Kokstad, Bergen

HU 2009, Bergen

HU 2006, Bergen